Kim jesteśmy. 2loud. Event Engineering

Kim jesteśmy

Firma 2LOUD z powodzeniem działa w wyspecjalizowanej branży „technical event support” zajmującą się obsługą techniczną eventów z zakresu multimediów, nagłośnienia i oświetlenia oraz streamingiem online. Oferowane przez nas usługi i sprzęt należą do najnowszych technologicznych rozwiązań w tej branży. Za pośrednictwem agencji eventowych świadczymy usługi dla największych firm i instytucji zarówno prywatnych jak i państwowych w Polsce oraz Europie. Realizowaliśmy najbardziej prestiżowe wydarzenia dla naszych klientów na terenie Ploski, Europy i Azji.

Jesteśmy firmą rodzinną a motorem napędowym naszej firmy jest Maciej Kaźmierski – współwłaściciel i Prezes Zarządu. Działalność zaczęliśmy w 2003 roku i z początku zajmowaliśmy się obsługą nagłośnienia na potrzeby konferencji oraz warszawskich klubów muzycznych. Zdobywając coraz więcej doświadczenia i nowych zleceń szybko zorientowaliśmy się, iż nasi klienci potrzebuje kompleksowej oferty na obsługę techniczną .Naszą ofertę poszerzyliśmy o usługi i sprzęt multimedialny a z czasem również z zakresu oświetlenia eventowego, budowy dekoracji a od 2020 roku streamingu online. Aktualnie jesteśmy w stanie wykonać kompletną produkcję techniczną każdego eventu.

Umiejętności, Technologia, Doświadczenie

Przygotowując ofertę dla naszych klientów staramy się proponować najnowsze rozwiązania i technologie. Pamiętamy również o budżetach i mamy świadomość, że nasze usługi muszą być przygotowane na miarę klienta oraz dostosowane do warunków w miejscu eventu.

Naszą wizytówką są realizatorzy i sama realizacja podczas wydarzenia. Realizatorzy w większości przypadków pracują w bezpośredniej obecności prezesów firm, ministrów i innych osobistości, dlatego wymagamy od naszych pracowników zachowania wysokiej kultury osobistej, estetyki oraz pełnego zaangażowania często wykraczającego poza przydzielony im zakres obowiązków.

Wszyscy pracownicy 2LOUD pamiętają o tym, iż dla nas jest to kolejna konferencja a dla prelegenta może być to najważniejsze wystąpienie w jego karierze. Wspieramy go i zapewniamy maksymalnie komfortowe warunki do wystąpienia.

Nasze doświadczenie pomaga wspierać klientów zanim jeszcze zauważą taką potrzebę. Podczas naszych realizacji staramy się wykorzystywać najnowszy, ale też najbardziej sprawdzony i niezawodny sprzęt.

To my stworzyliśmy
STUDIO MAGAZYN

Praca

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Scroll to Top